Ефективний засіб від алергії

Про препарат L-Цет

Опис препарату L-Цет®

 

Склад лікарського засобу

Таблетки: 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить левоцетиризину дигідрохлориду 5 мг.

Сироп: 5 мл сиропу містять левоцетиризину дигідрохлориду 2,5 мг.

 

Лікарська форма:

Таблетки, вкриті оболонкою зеленого кольору.

Сироп (прозора в’язка рідина жовтого кольору з характерним запахом).

 

Фармакотерапевтична група:

Антигістамінні засоби для системного застосування.

 

Показання для застосування

Симптоматичне лікування алергічних ринітів, у тому числі цілорічних алергічних ринітів; хронічна ідіопатична кропив’янка.

 

Протипоказання

Підвищена чутливість до левоцетиризину, інших похідних піперазину або до будь-якого іншого компонента препарату.

Тяжка хронічна ниркова недостатність (кліренс креатиніну менше 10 мл/хв).

 

Спосіб застосуваннята дози

Таблетки: Препарат призначати дорослим та дітям віком від 6 років внутрішньо у добовій дозі 5 мг 1 раз на добу. Приймати таблетку незалежно від прийому їжі. Таблетку необхідно ковтати цілою, запиваючи невеликою кількістю води.

Сироп: Препарат призначають дорослим та дітям віком від 6 місяців,

внутрішньо, незалежно від прийому їжі.

Дітям віком від 6 до до 12 месяцев – 1,25 мг (2,5 мл сиропу) 1 раз на добу.

Дітям віком від 1 до до 6 років – по 1,25 мг (2,5 мл сиропу) 2 рази на добу.

Дорослим та дітям старше 6 років призначають 5 мг (10 мл сиропу) 1 раз на добу.

 

Діти:

Таблетки: Таблетки від алергії для дітей не рекомендується приймати у віці до 6 років.

Сироп: Препарат не застосовують дітям віком до 6 місяців.



Застосування у період вагітності або годування груддю.

Левоцетиризин протипоказаний для застосування у період вагітності. Цетиризин проникає у грудне молоко, тому при необхідності застосування препарату годування груддю слід припинити.

 

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 оС, у захищеному від світла місці та недоступному для дітей місці.

 

Упаковка

Таблетки: По 10 таблеток у блістері; по 3 або 10 блістерів у картонній упаковці.

Сироп: По 60 мл або по 100 мл у флаконах. Кожний флакон у картонній коробці з мірною ложкою.

 

Категорія відпуску

Без рецепта.