Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the cyr2lat domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/l-cet.ua/public_html/wp-includes/functions.php on line 6114

Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the dsbl domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/l-cet.ua/public_html/wp-includes/functions.php on line 6114
Питання-відповіді – L-Цет

Алергія чим лікувати і які таблетки від алергії існують?

Сьогодні в аптеках України продається багато антигістамінних препаратів. Чи всі вони однакові?

Існує кілька поколінь антигістамінних препаратів, при цьому важливо знати, що старі антигістамінні препарати першого покоління, створені понад 50 років тому, при застосуванні мають виражений седативний ефект, можуть викликати такі побічні дії як сухість у роті й носоглотці, затримку сечі, запори. Діють вони короткочасно, у зв’язку з чим їх необхідно приймати 3–4 рази на добу. Крім того, при застосуванні старих антигістамінних препаратів до них розвивається звикання. Антигістамінні препарати нового покоління відрізняються від попередників високою ефективністю і безпекою, швидким початком дії, мінімумом побічних дій і зручністю застосування (достатньо однієї таблетки на день). Представником антигістамінних протиалергічних препаратів нового покоління є препарат L-Цет® фармацевтичної компанії «Кусум Хелтхкер Пвт Лтд». Діючу речовину препарату L-Цет® — левоцетиризин — було створено на основі наукового відкриття, яке в 2001 р. було удостоєно Нобелівської премії з хімії. Випускається L-Цет® у формі таблеток і сиропу.

Які основні переваги та достоїнства препарату L-Цет?

Як відомо, поліноз, кропив’янка характеризується різким зниженням працездатності і якості життя пацієнтів. Пацієнта з полінозом мучать виділення з носа, закладеність носа, свербіж в носі/очах і чхання. Пацієнта з кропив’янкою мучать свербіж, печіння, висипання на шкірі. По-перше, L-Цет достовірно зменшує дані симптоми, отже, його застосування сприяє поліпшенню якості життя і відновлення працездатності. По-друге, L-Цет володіє швидким початком протиалергічної дії – вже через 12 хвилин після прийому (у 50% пацієнтів). По-третє, L-Цет практично не має седативного ефекту, що дуже важливо для людей, які ведуть активний спосіб життя. По-четверте, L-Цет володіє високим профілем безпеки і мінімумом побічних дій. Його застосування дозволено дітям (з двох років – у формі сиропу, з шести років – у формі таблеток), а для пацієнтів літнього віку зміна дозування не потрібна. По-п’яте, L-Цет зручний в застосуванні – всього 1 таблетка на добу. І нарешті, L-Цет – це сучасний якісний препарат для лікування алергії за доступною ціною.

Що таке алергія, чому вона виникає і чи можна остаточно вилікуватися від алергії?

Алергія – це патологічно підвищена реакція організму на певні речовини-алергени (наприклад, на пилок), які в нормі не викликають хворобливих явищ. У виникненні алергії бере участь порушення роботи імунної системи. Імунна система раптом починає реагувати на абсолютно нешкідливі речовини (наприклад, на пилок квітучих рослин) як на небезпечні. При цьому в організмі проти пилку в великій кількості виробляються так звані антитіла. Коли відбувається контакт антитіл з алергеном (пилком), в організмі підвищується концентрація біологічно активної речовини – гістаміну. Саме гістамін викликає закладеність носа, рясні водянисті виділення з носа, напади чхання, свербіж носа, свербіж та почервоніння очей, сльозотечу. Антигістамінні препарати перешкоджають прояву ефектів гістаміну. І поки пацієнт з поліноз приймає антигістамінні препарати, симптоми полінозу зменшуються. Як тільки прийом антигістамінних препаратів припиняється – симптоми полінозу повертаються. Адже, на жаль, поки медицина не може усунути причину алергії (збій в імунній системі, що приводить до алергії), а може тільки зменшити негативний наслідок цього збою – блокувати дію гістаміну. Деякі люди, не знаючи механізмів алергії, передчасно припиняють прийом антигістамінних препаратів (відчують полегшення симптомів полінозу і перестають приймати антигістамінний препарат). Це не правильно! Антигістамінний препарат потрібно приймати протягом всього періоду цвітіння рослини-алергену. Наприклад, коли в липні-вересні квітне такий агресивний бур’ян, як амброзія, антигістамінний препарат необхідно приймати протягом всього періоду цвітіння.

Як потрібно приймати L-Цет при полінозі та кропивниці?

Перед застосуванням препарату L-Цет необхідно уважно прочитати інструкцію або ж проконсультуватися з лікарем. Препарат L-Цет випускається у формі таблеток і в формі сиропу. L-Цет таблетки рекомендовано застосовувати дорослим і дітям старше 6 років по 1 таблетці на добу. Таблетку приймають незалежно від прийому їжі, запивають невеликою кількістю води. L-Цет сироп рекомендовано застосовувати дітям віком старше 2 років. Рекомендовані дози сиропу: діти 2 – 6 років – по 2,5 мл 2 рази на добу, а діти старше 6 років – по 10 мл 1 раз на добу.